Avaleht

MAURI GROSS "HALASTUS" 1.03-1.04.2018


Avamine 1. märtsil kell 18.00.
Näitus jääb avatuks 7. aprillini.

Sõna „halastus“ on nii jõuliselt kõikehõlmav, et üksnes rääkimine võtaks selle mõttelt jõu. Nagu viigileht langeks niuetelt ja järelejääv ei omaks mingit tähtsust. Sõna peenhäälestusele keskendumine, selle tunnetamine läbi visuaalse kogemuse on aga justnimelt see, mis paneb Grossi näituse sisemonoloogi kandma, korraga minimalistlikult ja narratiivselt.

» Loe edasi...

VAAL GALERII JA EESTI 100!


Richard Sagrits "Tallinn" (1946)

Seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga on Vaal galerii ühinenud liikumisega, mille raames reedel, 23. veebruaril oleme suletud, sest Vaal galerii töötajad saavad pühade eel vaba päeva.
Galerii on suletud ka 24. veebruar.
Ootame Teid galeriisse jälle 1. märtsil kell 18 Mauri Grossi näituse "Halastus" avamisele.

23. veebruari liikumisega saab ühineda SIIN.

» Loe edasi...

MANFRED DUBOV "MA TULEN MITMEST KOHAST KORRAGA" 19.01-22.02“Ma tulen mitmest kohast korraga” on Manfred Dubovi isiknäitus ning erinevaid meediume hõlmav kunstiprojekt. Juhtivaks teemaks on inimese hinge ja keha moondumine. Suuremõõtmelised maalid on esitatud ruumiinstallatsioonis, mis võtab arvesse Vaala mahukat näitusesaali.

» Loe edasi...

VLADIMIR DUBOSSARSKY "MAGUSAM KUI MESI" 1.12 - 8.01


Näitus on avatud 1. detsembrist kuni 8. jaanuarini.
Näituse pidulik lõpetamine 8. jaanuaril.

Vladimir Dubossarsky näitus „Magusam kui mesi“ Vaal galeriis on tema tööde esimene väljapanek Eestis. See on omamoodi segu maalikunstist ja performance´ist.

» Loe edasi...